Kur një ruse e një latin bëhen bashkë fëmijët janë kryevepër, njihuni me binjakët e Enrique Iglesias e Anna Kournikovas

By

Këngëtari i famshëm latin Enrique Iglesias dhe gruaja e tij, teniserja Ana Kournikova kanë binjakë tejet të lezetshëm.

Image result for enrique and anna

Është 37 vjeçarja Anna, ajo që ka ndarë në rrjete sociale një fotografi të binjakëve Lucy dhe Nicholas, të cilët kishin veshur fanella të futbollit.

Binjakët janë rreth 6 muajsh por po rriten shpejtë. Krahasuar me imazhet e mëhershme Nicholas dhe Lucy kanë ndërruar goxha. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm