Kur Mihrija s’ndalet së lavdëruari veten!

By

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha, krahas projekteve muzikore gjithmonë në media ka zënë vend për format e saj trupore,

Vitet kanë ecur në kalendar për Mihrijen por në trupin e saj kanë stopuar. Pranë të 50-tave, ajo ende vazhdon të ruaj freskinë e dikurshme dhe linjat e mahnitshme.

E duket se Mihrija e vetëdijshme për këtë fakt, nuk ka kursyer lavdet për veten kur ka folur në superlativa.

Shkas ka qenë një paraqitje televizive së fundmi me fustanin që e ka veshur para 25 viteve, si provë se sa pak ka ndryshuar në dy dekada e gjysmë.

‘Valla bre jam e pa pame….me fustan pas 25 viteve…..haaa haaaaa….gjykojeni vet…..M B’ – është shprehur këngëtarja duke habitur jo pak. Megjithatë, konstatimin mund të themi se e ka me të drejtë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm