Kur Marinën e Getin i kaplon pasioni, madje në publik (VIDEO)

By

 

Të qenurit pranë njëri-tjetrit veq sa po bëhet më e pa shmangshme dita ditës e më tepër.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shfaqën si një nga çiftet më të dashuruara të estradës.

Ditë rresht na shoqëruan imazhet e tyre nga vende të ndryshme të botës teksa po shijonin momente tejët romantike, ndërsa së fundi ata kanë vendosur të ndajnë me ndjekësit e tyre edhe video ku shihën njejtë të dashuruar  pranë-njeri tjetrit.

Kësaj radhe, si edhe shumë të tjera ishte Luana Vjollca ajo që u përkujdes që të publikohen disa video të çiftit Marina-Geti deri sa të shoqëruar nga këngët e reperit Marina duket në disponim mjaft të mirë për ti dhuruar dashuri partnerit të saj./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm