Kur ke të pasme si të Morenës, kështu të rrinë pantallonat (FOTO)

By

Morena Taraku është ndër modelet e këngëtaret shqiptare që maksimalisht bën përpjekje për të pasur një trup fit e në formë.

Taraku bën palestër e një jetë të shëndetshme ushqimore, e prandaj edhe linjat e saj janë fantastike.

Madje, shumë vajza do i lakmonin një trup e të pasme të tilla sidomos kur vije puna për të veshur xhinse.

Në një fotografi që bukuroshja ka publikuar një Instagram, duket sikur disenjatori i ka bërë këto pantallona fiks për të, ngase në çdo përmasë janë tamam dhe perfekte. /Prive.al

?

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Artikuj të ngjashëm