Kur ka kërkuar borxh së fundmi Kushtrim Kelani? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive nuk i ka shpëtuar as Kushtrim Kelani.

Artisti ka treguar shumëçka për veten në vetëm 60 sekonda.

Kur ka kërkuar borxh, a ka dërguar mesazhe erotike dhe të tjera.

Të gjitha i kuptoni përmes videos./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm