Kur Jennifer Lopez e Kim Kardashian bëhen bashkë, plas zjarri (FOTO)

By

Ajo i kaloi Krishtlindjet me familjen e saj.

Mirëpo festa në familje nuk i mjaftoi bukuroshes Kim Kardashian, dhe ajo ou bashkua ndejës që këngëtarja Jennifer Lopez kishte organizuar në shtëpinë e saj në New York, gjatë së mërkurës ku ftoi rreth 100 persona.

Pucker up! The reality star got a pouty selfie with the singer, dancer, and actress

37 vjeçarja Kim ka publikuar fotografi dhe video nga kjo natë festive në storiet e saj të Instagramit, duke u siguruar që ta dokumentonte çdo moment të kënaqësisë që po e përjetonte me nënën e saj Kris Jenner dhe motrën Kourtneyn.

Kourtney sandwich! Kim got a snap with her sister Kourtney and Jennifer Lopez at the party

Të dyja bukuroshet kanë pozuar për fotografi, ndërsa dukeshin si seks bomba të vërteta.

Jennifer Lopez, kishte veshur një bluzë e cila kushton hiç më pak se 2250 dollarë, kurse Kim mbante tërë kohën mbi supe një peliçe ngjyrë rozë të ndezur. /Prive.al

In one video the reality star panned up from JLo's shoes to show her glittering outfit as she can be heard saying: 'Who else would organize a taco Wednesday in this dress...this girl!'

Artikuj të ngjashëm