Kur je e famshme si Era Istrefi, të ndodhë edhe kjo (FOTO)

By

Jo më kot njerëzit lakmojnë e luftojnë që të jenë të famshëm.

Bashkë me famën, vijnë edhe privilegje e benefite, të cilat s’ka njeri që s’do i donte.

Një emër si i Era Istrefit që ka nisur të njihet edhe në botë, do e ketë vendin e vet në gjithçka.

Jo në Prishtinë, por edhe në Los Angeles për këngëtaren kosovare rezervojnë parkingun dhe i vënë aty emrin e saj në shkronja të mëdha.

Era e cila po qëndron në Shtetet e Bashkuara për projektet e saj të reja muzikore, ka publikuar në Snapchat një fotografi, ku shihet se në një parking atje, është rezervuar një vend ekstra për të, që ajo të mos presë kot.

“E dua punën time”, ka shkruar Era mbi këtë foto, duke e shfaqur qartë se po i pëlqen fakti që për të, kujdesen të tjerët./Prive.al

Artikuj të ngjashëm