Kur Gjiko heq kapelën… (FOTO)

By

Është një prej reperëve që shpejt ka arritur suksesin në muzikë dhe jo rastësisht. Gjiko nga Peja që prej fillimit është shquar për një stil më ndryshe në muzikë dhe jo vetëm.

Risi ai ka sjellur edhe në veshje duke eksperimentuar në mënyra të ndryshme por gjithmonë duke mbetur besnik ndaj një detaji – kapelave.

Pothuajse nuk ekziston asnjë foto në të cilën Gjiko shfaqet pa kapelë dhe kjo është shndërruar në diçka të zakonshme për t’u parë.

Një përjashtim është bërë sot në Snapchat kur reperi ka postuar një foto pa kapelë duke zbuluar kokën e tij tullace. Megjithëse i ri në moshë, me gjasë gjenet kanë kryer punën e tyre për pak kohë duke bërë që Asdrenit të mos i mbesin shumë flokë.

Më poshtë, imazhi i sotëm në Snapchat dhe një tjetër i vitit 2013 kur atëbotë reperi nuk e kishte këtë problem. /Prive.al/

gjikotheflyboy_1465774702502

0.02.01.b4ae0fe7350d9d87d912b4cf5e88e50d854c1dd0f9bb2f810ce7a9ad7b3d6217_full

Artikuj të ngjashëm