Kur gjen dashurinë e jetës: Ricky Martin shijon pushimet me bashkëshortin super seksi

By

Këngëtari i famshëm latin Ricky Martin, ka nisur pushimet me bashkëshortin e tij Jwan Josef.

ricky martin jwan yosef italy august 2018 014127832

46 vjeçari, yll i popit dhe bashkëshorti i tij 34 vjeçar, janë fotografuar duke shijuar të dielën me diell, në Sardinia të Italisë.

Ricky dhe Jwan kanë shkuar bashkë në mbrëmjen Gala të Unicefit dhe Porto Cervo të Italisë.

Këngëtari po ashtu kishte performuar në këtë mbrëmje, për të ndihmuar në mbledhjen e fondeve për të ndihmuar fëmijët e varfër. /Prive.al

ricky martin jwan yosef italy august 2018 014127832

ricky martin jwan yosef italy august 2018 014127832

 

Artikuj të ngjashëm