Kur e ka ndërmend të bëhet nënë Arbnora Ademaj ?!

By

Prezantuesja Arbnora Ademaj ishte protagonistja e rubrikës ’60 sekonda’ këtë javë.

Ajo iu përgjigj pyetjeve si a është e sëmurë prej xhelozisë e a beson në dashuri.

Kur u pyet se sa është e kënaqur prej jetës ajo u përgjigj: Shumë.

Mes tjerash, Arbnora tregoi edhe se kur e ka ndërmend të bëhet nënë dhe a e dënon shpesh policia për kundërvajtje në trafik.

Përgjigjet e plota mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm