Kur dy shqiptarët bëhen bashkë, Claydee dhe Eleni Foureira sjellin “Loquita” (VIDEO)

By

Dy shqiptarët e famshëm në Greqi, janë bërë bashkë për herë të parë.

Claydee dhe Eleni Fouirera sollën me videoklipin këngën me titull “Loquita”.

Muzikën e ka bërë Claydee dhe Ted Economou ndërkaq tekstin e kanë shkruar Claydee, Eleni, Emy Perez dhe Berto Lazaropoulos.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin eri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm