Kur do ti rikthehet punës, aktorja Albulena Kryeziu?!

By

E kemi parë tejet aktive në teatër e serialet vendore, madje rolet e saj janë pëlqyer e duartrokitur shumë nga publiku.

Por, tani Albulena Kryeziu do të ketë pushim prej 1 viti e kjo për shkak se tashmë është bërë nënë e dëshiron ta shijoj e ti përkushtohet djalit të saj të posalindur.

‘Doni’ ka zgjeruar familjen e saj dhe të regjisorit Ilir Bokshit, ku të tre së bashku për të parën herë u shfaqën të shtunën në Prive, për një intervistë nga Maki Bajrami.

Lumturinë e gjithçka tjetër të familjes tashmë tre anëtarëshe mund ta shihni në këtë material./Prive.al

Artikuj të ngjashëm