Kur do t’i rikthehet muzikës Vera Oruçaj? (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vera Oruçaj është rikthyer në ekran për një intervistë në Prive.

Artistja e cila ka një karrierë të gjatë muzikore, foli për shumëçka, përfshirë edhe jetën personale.

Kur do t’I rikthehet muzikës dhe si është gjendja e bashkëshortit të saj Sunajit i cili vuante nga një sëmundje e rëndë?

Shumë gjëra kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm