Kur do të publikohet “Ku mete” nga Enca

By

Para pak ditësh Enca ka xhiruar videoklipin më të ri e tashmë ka dhe një datë publikimi.

Të shtunën artisja ka menduar ta publikoj këtë projekt por që ka një kusht.

Nësë fotografia që ka postuar arrin 10 mijë komente atëherë spoti “Ku mete” lansohet në fundjavë.

Por mesa duket kjo gjë do të ndodh meqenëse komentet e kanë kaluar këtë shifër pa mbushur 24 orë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm