Kur do të publikohet klipi i ri i Capital T?

By

“Flawless” është kënga e radhës e Capital T nga albumi “Skulpturë”.

Edhe ky projekt do të jetë me videoklip nga reperi e tashmë kemi dhe një datë publikimi.

“Flawless” do të lansohet nesër në mesnatë, sipas një postimi që ka bërë artisti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm