Kur do të publikohet kënga e Tunës?!

By

‘Knocks me out’ mendohej se do e dërgonte Tunën drejt një tjetër niveli, atë të një bashkëpunimi ndërkombëtar.

Madje më shumë u përfol gjatë realizimit sesa kur doli në treg.

Por tani ajo i është përvishur punës për një tjetër prodhim muzikor.

Kënga ka marrë firmën e Cricketit e ndërkaq videoklipi është xhiruar para pak dite në Sofie të Bullgarisë nga Imagine Films.

Për këngëtaren janë përkujdesur Kaci, studio Angel dhe grimeri Arbër Bytyqi.

Titulli akoma nuk është vendosur por një ndër idetë që po qarkullon mes ekipit

është ‘Tym”. Klipi pritet që gjatë javës tjetër veçse të lançohet në kanalin e Tunës në YouTube. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm