Kur do të publikohet kënga e Dhurata Dora dhe Flori?!

By

Javë më parë në Prive i’u raportuam se këngatarja Dhurata Dora dhe Flori janë bërë bashkë për një krijim muzikor.

Produksioni muzikor i krijuar nga Threedots dhe klipi nga Max Production tashmë janë finalizuar dhe ka mbetur vetëm lançimi i saj.

Mësojmë se publikimi i këtij dueti që po pritet me shumë kuriozitet do të ndodh këtë muaj dhe do të jetë prurja e parë e Dhuratës dhe Florit të 2018.

Paraprakisht, Dhurata publikoi ‘Kesh Kesh’, teksa Flori ishte mysafir në këngën e Shkurte Gashit ‘Si dikur’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm