Kur do të publikohet “Buzët e kuqe” nga Yll Limani? (VIDEO)

By

Ka disa muaj që Yll Limani ka folur për një projekt të ri i cili është ndryshe nga të tjerët.

Kënga mbanë titullin “Buzët e kuqe” dhe prapa këtij projekti muzikor, kanë punuar shumë njerëz.

Por, kur do të publikohet kjo këngë?

Në një intervistë muaj më parë për Prive, Ylli foli rreth këtij projekti duke treguar çfarë e bën të veçantë atë.

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm