Kur do të publikohet albumi i ri nga Rina Balaj?

By

Kësaj radhe e ftuar në emisionin NIN në Klan Kosova ishte Rina Balaj.

Këngëtarja rrëfeu se është duke punuar në albumin e ri, i cili pritet të publikohet në muajin korrik.

Ajo ndër të tjera, foli për shumë gjëra në muzikë, rreth jetës së saj private, dhe për bashkëpunimin e saj të ardhshëm.

Këto të gjitha mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm