Kur do të publikohet ‘A ja ka vlejt’ e Yllit?!

By

Ka disa javë që ka paralajmëruar projektin e tij më të ri që mban titullin “A ja ka vlejt”.

Në shumë media u raportua se ky videoklip do të publikohet në muajin e parë të vitit por kjo nuk ndodhi.

Prive ka kontaktuar Yllin i cili ka zbuluar se definitivisht lançimi do të bëhet në muajin shkurt.

Kënga është baladë, dhe flet për një dashuri të humbur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm