Kur bën seks ish miss Albania, në mëngjes apo në mbrëmje?! (VIDEO)

By

Ish Miss Albania e vitit 1999, Venera Mustafa ka kohë që i është futur botës së dizajnit duke mbushur kështu disa vite karrierë në këtë fushë.

Së fundmi ajo lansoi edhe një koleksion të titulluar “Broka” në të cilin hyjnë veshje për sezonet vjeshtë dhe dimër.

E për të folur më tepër mbi projektin e fundit nga ana e saj si dhe planet rreth projekteve tjera Venera ishte e ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin.

Ajo tregoi se qepjet e para tek çdo produkt i bën vet pra është e involvuar pothuajse 100% në çdo produkt që del nga ateleja e saj.

Venera nuk u la pa u bërë edhe pjesë e rubrikës “Kutia” ku i’u bënë disa pyetje mjaft provokative.

Mes shumë pyetjeve dizejnatorja u pyet se në cilën periudhë të ditës ajo bën seks?!

E se si u përgjigjë ajo në këtë e shumë pyetje tjera mund ta kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm