Kur Alketa Vejsiu këndonte shtatzënë, publikohet videoja e 10 vjetëve më parë (VIDEO)

By

Prezantuesja e njohur Alketa Vejsiu na ka kthyer pas në kohë…

Ajo publikoi një video të 10 vjetëve më parë e cila shfaq atë bashkë me Miram Canin duke kënduar.

“Don’t Surrender”, ishte kënga që në atë kohë e sollën Alketa dhe Miriami.

Por, moderatorja na zbuloi edhe një gjë. Në klip, ajo ishte shtatzënë me fëmijën e saj të parë që ishte vajzë.

“Thuajse 10 vjet me pare
5 muajshe ne pritje te bebes se pare kam qene ne kete klip!”, ka shkruar Alketa.

Si mendoni, ka ndryshuar apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm