Kur Alketa Vejsiu e “ç’monton” Photoshop-in (FOTO)

By

Prezantuesja Alketa Vejsiu nisi mbrëmë aventurën e re televizive.

‘Në kurthin e Piter Pan’ mban emrin program i ri, sërish më fytyra publike në fokus të intervistuar nga fëmijët.

Alketa shkëlqeu në mbrëmjen e parë të spektalit, veshur me një fustan të bardhë.

Sidoqoftë, prezantuesja duket të mos ketë qenë shumë e kënaqur me veten.

Ajo, dukshëm, ka intervenuar në fotografinë e postuar në rrjete sociale duke ngushtuar belin në një imazh që ka qenë i transformuar nga ai përpara kamerave live në program.

Sy për të parë kemi dhe dallimi është mëse evident. Në tentim të perfeksionit, Alketa duket të ketë ndjekur rrugën e gabuar, sepse edhe pa ndërhyrje në foto duket shumë mirë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm