Kujt thoni se po i ngjanë Hana? Loredana thotë se asaj

By

Hana Aliu, vogëlushja e reperit kosovar Mozzik dhe këngëtares Loredana Zefi, është ende e vogël dhe ndoshta është problem t’ia dallosh tiparet por Loredana e vendosi.

Këngëtarja thotë se vogëlushja i ngjanë asaj!

View this post on Instagram

Hustle Daddy 😁🌜💘🌛

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, ku e ekspozon të bijën Hanën dhe shkruan: “Mini Unë”.

Megjithatë, është pak e paqartë nëse ajo i ngjanë babait Mozzik apo të ëmës.

Hana u lind në dhjetor të vitit të kaluar, ndërsa prindërit e saj i kanë hapur edhe llogari në rrjetet sociale dhe ajo u bë një yll instagrami që nga dita e parë, e tani numëron me qindra mijëra ndjekës! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm