Kujt po ia ‘falë’ gabimet përmes këngës Blero? (VIDEO)

By

Kësaj radhe, Blero po ia ‘falë’ dikujt gabimet përmes muzikës së tij.

Të paktën kështu lë të kuptohet titulli i projektit të ri i cili vjen së shpejti.

Blero bashkëpunoi me Gasso dhe Fissin.

Përmes një fotografie në Instagram të postuar nga këngëtari, është bërë e ditur që ky duet do të publikohet më 3 shkurt.

“Falja” është projekti i parë që bëri bashkë këta tre artistë./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BtLv4DxhyUq/

Artikuj të ngjashëm