Kujt po i ngjanë vajza e Norës?!

By

Renee sot mbush 5 muaj e nuk kishte si të mungon fotografitë me të. Por sot Roberti ka publikuar një fëmijë tjetër në instagram.

Në një imazh të nxjerrur nga arkiva shihet ai dhe vëllai i tij por përpos kësaj diçka tjetër bie në sy.

Ngjajshmëria e madhe për të mos thënë identike që ka vajza me të. Mesa duket Renee i ka ngjarë më shumë babait se nënës së saj. /Prive.al

renee roberti

Artikuj të ngjashëm