Kujt po do t’i rikthehet Lori Hoxha?!

By

Se trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është një vajzë që kujdeset shumë për veten, kjo nuk do koment.

Që nga intervenimet kirurgjikale në fytyrë e deri tek veshja luksoze e përditshme, Lori pa dyshim se investimin tek vetja e ka të lartë.

Megjithatë, aty ku duhet më shumë mund, kohë dhe angazhim ajo ka çaluar pak.

Bukuroshja e ka lënë anash pak fitnesin dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaq veten në palestër.

‘Më duhet të rikthehem’ – ka qenë përshkrimi i Lorit mbi fotografinë. 

Pa dyshim se ky do të ishte një veprim i duhur! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm