Kujt ia dedikon suksesin, Fatos Kryeziu?! (Video)

By

Aktori dhe këngëtari Fatos Kryeziu, këtë javë ishte në Prive për të shpalosur të rejat por jo vetëm nga fusha e artit.

Në një rrëfim për rrugëtimin e tij deri më sot, Kryeziu kujtoi hapat e parë drejt ngjitjes në karrierë dhe momentet kulminante deri më tani.

I dashur nga publiku për shumë role që ka pasur, por pa përkushtim dhe mbështetje vështirë që do të ngjitej lart.

Atributin për gjitë suksesin e tij, artisti Fatos Kryeziu ia dedikon familjes (gruas dhe fëmijëve).

Tani, nga aktrimi e muzika, Fatosi ka nisur dhe një sipërmarrje të re në një televizion në Kosovë./Prive

Artikuj të ngjashëm