Kujt i thotë “M’ke pa” 2Ton në këngën e re?

By

“M’ke pa” titullohet projekti i ri muzikor nga 2Ton.

Për melodinë dhe tekstin e këngës është kujdesur 2Ton, ndërsa për videon N’Pik Creative.

Projekti muzikor tashmë është lansuar dhe të plotë e keni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm