PSE GËNJEU CAPITAL T?!

By

Reperi Capital T të dielën ka postuar një fotografi ku ka treguar që rrjeteve sociale do i thotë stop për 4 ose 5 ditë.

Mirëpo mesa duket varësia ndaj tyre ka qenë më e fortë dhe artisti i është kthyer brenda dy ditësh sërish.

Para pak ore reperi ka publikuar një fotografi të re në instagram dhe në facebook./Prive.al

capi true kapo

Artikuj të ngjashëm