Kujt i rri më bukur ky fustan? Enca Haxhiut apo Kylie Jenner (FOTO)

By

Tërhoqi shumë vëmendje me fustanin që e veshi në festën e saj të ditëlindjes.

Enca Haxhia, zgjodh të vishte një fustan të bardhë me një dekolte ekstreme, duke imituar kështu modelen e famshme amerikane Kylie Jenner, e cila është 19 vjeçare dhe po pret një fëmijë.

Këngëtarja Haxhia, ka një trup të bëshëm me një gjoks voluminoz, por e njëjta gjë s’mund të thuhet për modelen Jenner.

I njëjti fustan në dy trupa të ndryshëm, kujt i rri më bukur?

 

Artikuj të ngjashëm