Kujt i ka ngjarë djali i Princit Harry dhe Dukeshës Meghan?

By

U përfol dhe u diskutua shumë se kujt do ti përngjante djali i vogël i Princit Harry dhe Dukeshës Meghan.

E po tani që Archie është rritur pak është e sigurtë të themi se ai i ka ngjarë të atit!

Po, po Archie është flokë kuq dhe kopje e babit të tij, Princit Harry. Duka dhe Dukesha e Sussex thuhet se konfirmuan këtë në një ngjarje në Londër.

Duke u paraqitur në Wellmimet për një event të WellChild, Duka dhe Dukesha e Sussex-it i thanë një nëne gjatë një bisede se Archie me të vërtetë ka trashëguar flokët flakë të princit.

Image result for baby archie
Angela Sunderland dhe vajza e saj Milly, 11 vjeç, sqaruan për shtyp më vonë se ata e pyetën çiftin mbretëror gjatë ngjarjes nëse fëmija ka flokë të kuq.

“Meghan tha që ai ka dhe Harry tha se ai patjetër i ka, ju mund ta shihni atë në vetullat e tij,” tha nëna.

Fotografitë e fundit të djaloshit e vërtetojnë këtë.

The royal couple with baby Archie last month.

Burimi: Huffingtonpost.com

Artikuj të ngjashëm