Kujdes damarët! Aida Doçi sapo publikoi baladën e re

By

Këtë pasdite kanë ‘shpërthyer’ projektet e reja ndër artistë shqiptarë.

Të premten e 7 Qershorit për publikim të këngës së re e ka zgjedhur edhe këngëtarja Aida Doçi.

Ajo ka hedhur në Youtube këngën ‘Unë s’muj mej thanë’ me tekst dhe muzikë të Fifit e orkestrim të Ëirusit.

Kënga është baladë prekese, siç jemi mësuar ta dëgjojmë këngëtaren shpesh e cila ka vendosur të rikthehet në identitet.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm