Ku po qëndron Nora aktualisht ?! (FOTO)

By

Nora Istrefi mbrëmë festoi ditëlindjen dhe kjo nuk la pa u komentuar nga mediat për faktin se në mungesë të imazheve, nuk u kuptua qartë se a e festoi 30-shin me Robertin apo jo.

Pasi që pasdite e pamë me Erën në një prej restoranteve të kryeqytetit, Nora ia ka ‘mbathur’ nga Kosova.

Ajo ka marë rrugë drejt Britanisë së Madhe tek motra e saj Nita, me të cilën e relaksuar shihet në disa prej imazheve të shpërndara duke drekuar.

Ndryshe, Nora dhe Era kanë tashmë një kohë prej kur në çdo moment që është e mundur, shkojnë tek motra e saj që është zhvendosur në Angli.

Një lidhje e fortë mes tri motrave nuk shkëputet lehtë as nga distanca gjeografike prej shumë kilometrash. /Prive.al/

e133fdb29d6c614b37253eb181549641549c3f65e422926194a1ced715f8988e

Artikuj të ngjashëm