Ku mbet ‘Tigri’ i Ronelës?! (Video)

By

Ka mbi një muaj që është paralajmëruar projekti i ri i këngëtares Ronela Hajati. Nën firmën e Max Production, ku tashmë është bërë pjesë zyrtarisht u bë publike video trailer i klipit ‘Tiger’.

Edhe pse trailer është publikuar me 15 korrik, shumë javë më vonë akoma nuk është lançuar kjo këngë.

Nga imazhet e postuara shihet që Ronela vjen ndryshe, si dhe ka përdorur edhe ‘body paint’ për të qenë brenda lirikës së këngës.

Nuk dihet pse, Ronela ka zgjedhur të mos sjell as edhe 1 projekt të ri gjatë stinës së nxehtë por kjo nuk i ka penguar sa i përket koncerteve, pasiqë ka mbajtur shumë të tilla./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=vJbljE7NdZo

11899859_439771026210488_6617793028459244584_n 11895942_437027439818180_1579230036969825462_n 11224616_436141106573480_6612597109400663111_n

Artikuj të ngjashëm