‘Ku ma le’ thotë Samanta në projektin e ri

By

Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar ditën e sotme këngën e re.

‘Ku ma le’ është punuar nga Cricket me tekst të vetë këngëtares e videoklip të Max  Production, në të cilin dominojnë tërësisht tendencat indiane në imazh.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja në lidhje me projektin.

Një hit i ri nga Samanta? Pa dyshim që po… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm