Ku ka humbur këngëtarja Julka Gramo?

By

Dikur ishte një këngëtare mjaftë e famshme dhe aktive në skenën muzikore shqiptare. Është fjala për krijuesen e hitit “Amin”, e cila dëgjohet edhe sot e kësaj dite.

Por këngëtaren nuk e kemi parë aktive në muzikë për vite të tëra.

Ajo tanimë ushtron profesionin e gazetares, në njërën ndër radiot më të dëgjuara në shqipëri, radio NRG.

Përveç angazhimeve të saj në punë atë e shohim shumë të përkushtuar rreth bashkëshortit të saj i cili është Dj i Three Dots Production, Andy Gramo. Nga kjo martesë çifti kanë dy djem, ku më i vogli sot mbush 1 vjeç. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm