Ku janë xhiruar skenat e klipit të Noizyt dhe Encës ?!

By

Dhe tashmë gjithçka është gati! Pas një pritjeje relativisht të gjatë, dueti mes Noizyt dhe Encës tashmë ka marrë trajtën e duhur duke u kompletuar në muzikë dhe videoklip.

Është pikërisht ky i fundit që edhe pa u publikuar fare, ka tërhequr vëmendjen në publik falë fotove të postuara në rrjete sociale.

Në to, Enca, një ndër këngëtaret më të pëlqyera të momentit shfaqet tejet e nxehtë përkrah mikut të saj të jetës.

Prive mëson se krahas këngës premtuese, i tillë do jetë edhe videoklipi që ka disa skena të xhiruara në lokacione të ndryshme. Mes tyre, është edhe një e realizuar në Durrës, vendin e origjinës të Noizyt.

Publikimi i projektit është çështje ditësh! /Prive.al/

Screenshot_2016-06-01-14-56-57

 

Artikuj të ngjashëm