Ku është Olti? Vedati i Stupcave ia “zë” karrigen në BBVK

By

Prime i së hënës ka filluar dhe kjo është nata e parë që Anita Haradinajn shohim në karrigen e opinioninstes.

Mirëpo krah saj nuk ishte Olti, mirëpo Vedati i Stupcave.

A zuri aktori vendin e opininonistit që trazon ujërat apo jo?

Ndiqni natën Prime në Klan Kosova ose Live në Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm