Ku është Flor Mumajesi? Shihni si u përgjigjet fansave Klajdi Haruni

By

E keni vërejtur edhe ju! Të gjithëve u ka rënë në sy e vesh zhdukja e këngëtarit Flori Mumajesi nga rrjetet sociale dhe nga industria e muzikës.

Ndryshe nga vitet e tjera kur ai ishte producenti numër një i hiteve shqiptare, këtë vit ai zgjodhi heshtjen.

Pa këngë, pa fotografi, pa lëvizje nëpër koncerte. Është bërë sikur ta ketë lëshuar toka…

Por Klajdi Harunin, mikun e tij e partnerin e tij nga Three Dots Production, fansat e pyetën në instagram se ku e ka mikun!

“Nga ka humb Flori?”, ishte pyetja konkrete…

Dhe Haruni u përgjigje me një video meme epike të një fjalimi të Kryeministrit Shqiptar Edi Ramës në Kuvendin e Shqipërisë.

“Çka ka ndodh? Çfarë është gjithë ky interesim?”, thotë Rama në këtë video.

Artikuj të ngjashëm