Ku e si do e presin Xhensila dhe Besi Vitin e Ri?! (FOTO)

By

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qenë më pak aktive muajve të fundit kur është fjala tek karriera.

Martesa, muaji i mjaltit, angazhimet për shtëpinë e re me Besin kanë bërë që Xheni të mos gjejë shumë kohë për punë në këngë të reja apo koncerte.

E shumë prej jush mund të keni menduar që festë e pushim do jetë edhe nata e ndërrimit të viteve për çiftin.

Megjithatë, Xhensila dhe Besi s’kanë zgjedhur të festojë në privatësi por me fansat në një koncert të madh bashkë me Kimikatin në Durrës në mbrëmjen e 31 Dhjetorit.

Ku nisje më të mbarë se të jesh rrethuar nga fansat dhe përkrahja e tyre e pakusht… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm