Ku e rregullon makinën Rudina pas ndarjes nga burri mekanik?

By

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj i është rikthyer sërish sesionit të pyetjeve nga fansat në Instagram.

E drejtpërdrejtë dhe transparente deri në pikë të fundit, ajo i është përgjigjur edhe pyetjeve provokative.

Një prej tyre ishte se ku i bën shërbimet e makinës pas ndarjes nga burri paraprak, Aleksi, i cili me profesion është mekanik.

Dembacaj nuk ka ‘zhgënjyer’ sërish duke qenë në pritshmëritë e të drejtpërdrejtës.

Ajo ka treguar se vazhdon t’i kryejë shërbimet e makinës tek ish-burri, të cilin madje e ka bërë ‘tag’ në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm