Ku e ka futur djalin e tij të vogël Lorik Cana? (Foto)

By

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, shpeshherë ka treguar kujdesin dhe dashurinë e tij për gruan Monika dhe djalin e tij të vogël Boiken.

Njejtë po vepron edhe sot, me publikimin e kësaj fotografie tek përshkruan se sa shumë mund ti mungoi ai të birit të tij. Loriku ka publikuar një foto, por nuk dihet saktë së a është më të vertetë Boikeni i vogël apo është vetëm një foto e përshtatshme për gjendjën emocionale të futbollistit.

Kujtojmë që Cana para pak kohësh ka premtuar se djali i tij do ta mësojë shumë mirë shqipen dhe traditat shqiptare./PRIVE.AL/

12921085_10208566787037414_1021224120_n

Artikuj të ngjashëm