Kthim prapa kur ishte e vogël: Learta ka ndryshuar kaq shumë!

By

Sot është një grua e bukur e edhe vet është bërë nënë.

Mirëpo, Learta Jakupi, nusja e famshme e këngëtares Shyhrete Behluli e tillë ishte çdo herë.

Dhe qysh kur ishte vajzë e vogël, asaj i paska pëlqyer të kurohet e rregullohet.

Në një imazh që ajo ka publikuar në Instagram kur ishte një vajzë shumë e vogël, nuk ngjanë fare në Leartën që e njohim sot.

Tani ajo është bionde ndërsa si fëmijë kishte ngjyrë më të errët flokësh. Learta ka treguar se gjithmonë i ka pëlqyer buzëkuqi i ngjyrës së kuqe dhe në këtë imazh, ajo i ka buzët e lyera. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm