Kthim pas në kohë, kështu dukej Loredana shumë vjet më parë

By

Artistët shpesh herë kanë nostalgji për fëmijërinë.

Ata shfrytëzojnë rrjetet sociale për të ndarë fotografi kur ishin të vegjël me ndjekësit e tyre.

Kësaj radhe, ka qenë Loredana e cila ka kujtuar kohën kur ishte fëmijë.

Ajo publikoi një fotografi të rrallë në instastory krah vëllaut të saj duke shkruar: “Unë dhe Ilir Zefi”.

Si mendoni, i ka ngjarë vajza Hana, Loredanës?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm