Kthim në kohë, ja si duhet ta vishni trendin më të fundit të modës

By

Ashtu si historia, moda shpesh përsëritet. Ndërsa mund të mos kemi më veshjet triko të gjysheve tona, modelet e viteve të 50-ta janë akoma klasike, vetëm kësaj radhe, përsëritjet më të reja kanë një kthesë moderne.

 

Pasarelat e vjeshtës 2019 ofruan mjaft frymëzim dhe kritere të lehta për ndjekjen e këtij trendi të fundit: theksoni belin tuaj, luani ngjyrat e ndritshme dhe investoni në një varg perlash.

Shikoni kombinimet e mëposhtme për ta inkuadruar këtë trend në veshjet tuaja.

Prada - Runway - Milan Fashion Week Autumn/Winter 2019/20

Brock Collection - Runway - February 2019 - New York Fashion Week

image

image

image

Burimi: Marieclaire.com

Artikuj të ngjashëm