Kryeministri Edi Rama takon Leonardo DiCaprion në Skoci (FOTO)

By

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është takuar me aktorin e njohur Leonoardo DiCaprio në Glasgow të Skocisë, ku po merr pjesë për Samitin e Klimës.

Rama e ka postuar fotografinë në rrjete sociale duke shkruar: “Kur je komshi me Leonardo Di Caprion dhe të lidh mbrojtja e Vjosës”.

Më poshtë postimi i Ramës.

View this post on Instagram

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Artikuj të ngjashëm