Krizë në lidhjen e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt?

By

Çifti, Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë gati 2 vite krah njëri tjetrit.

Mirëpo javën e fundit është raportuar për një krize apo edhe ndarje.

A është e vërtetë kjo? Materiali i mëposhtëm ua zbulon të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm