Krisje në shoqërinë mes Noizyt dhe Dudës? Kuptohet gjithçka

By

Bashkë, Noizy nga Shqipëria e Duda nga Kosova kanë të konsoliduar një miqësi të fortë ndër vite duke bashkëpunuar edhe në shumë projekte muzikore.

Por, muajve të fundit, dyshja zunë vend në media për shoqërinë e tyre por në konutacionin e një krisjeje të saj.

Megjithatë, dilema për miqësinë mes dyshes tash e tutje nuk mund të ketë.

Kjo për faktin se ka qenë vetë Duda i cili që në mëngjes i ka uruar shokut të tij më të mirat me rastin e ditëlindjes.

‘Urime ditëlindjen për Gelsin, gjithë të mirat vëlla edhe shumë vjet tjera. Double G – OTR familje e madhe përgjithmonë’ – ka qenë shkrimi i Dudës shoqëruar me një foto të dyshes shumë vite më parë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm