Kresha rrëfen se çfarë gatoi gjatë Ramazanit

By

Kresha është ndër artistët tanë që me ëndje agjëron gjatë Ramazanit.

I ftuar në “Ora e Pasdites”  ai tregoi për eksperiencën e tij këtë Ramazan dhe festës së Bajramit.

Ai tregon edhe për ushqimin që ka ngrënë këtë Ramazan duke treguar se kryesisht ai kishte gatuar meqenëse ai e pëlqen procesin e gatimit.

Dieta e tij këtë Ramazan më së shumti kishte përmbajtur pulë dhe perime, supëra dhe shumë sallata. Ai i gatoi këto në furrë duke preferuar më shumë ujin se sa vajin. Po ashtu çdo dy javë kishte konsumuar edhe mish të kuq po që më shumë kishte preferuar pulën.

Artikuj të ngjashëm